Hackathon 1: Back to School 3D Kalem Eğitim
8 Ekim 2020 /

Hackath10 Back to School, ortaokul ve lise öğrencilerinin bir takım içerisinde onlara tanımlanan güncel bir probleme iş ve fikir birliği içerisinde inovatif, uygulanabilir ve yaratıcı çözümler getirebilecekleri; bu çözümleri 3D tasarıma dökerek diğer takımlarla arkadaşça rekabet edebilecekleri, aynı zamanda eğlenebilecekleri bir etkinliktir.

Yarışma sonunda, dereceye giren takımlar 10. ve final hackathonumuz olan Hack All Star bileti almaya hak kazanarak diğer hackathonlarımızın dereceye giren takımlarıyla rekabet ederek finalde dereceye giren takımlar Hackath10 etkinliğinin sonunda çözümlerini hayata geçirebilme fırsatı yakalayacaklardır.

Hackath10 Back to School hackathonu öncesinde, takımların birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri için tanışma etkinlikleri düzenlenecek ve her bir ekip üyesinin temel olarak dijital 3D tasarım yapabilme yetkinliği kazanabilmesi için yarışma öncesinde 2 haftalık bir eğitim verilecektir.

Hackath10 Back to School başvuruları 28 Eylül 2020’ye kadar başvuru kabul edecek ve Ekim’in ilk haftası tanışma etkinlikleriyle başlayacak, 2 hafta 3D tasarım eğitimleri verilecek ve Ekim’in son haftası yarışma gerçekleşecektir.


Detaylar ve Başvuru...