Biz
Kimiz ?

Biz sanatsal düşünce ile üretimin soyut kavramlarını somutlaştırarak bilgiyi kalıcı kılmanın en etkili yoluyuz. 21. yüzyıl becerilerini çocuklara sevdirmek, onları kompleks problemlere yaratıcı çözümler üretmeleri konusunda teşvik etmek kuruluş amaçlarımızdandır. .Çocukların gelişimlerine destek olmak, onlara 3 boyutlu düşünme, tasarlama, ürün üretme, hayal kurma yeteneklerini geliştirmek ve yetişkinlerin tasarım ihtiyaçlarına çözüm üretmek . Ana hedefimiz geleceği tasarlayan ve üretebilen bireyler yetiştirmek olmasının yanında yetişkinlere yönelik ürünler de sağlamaktayız. 3D kalem ile Bireylerin 3 boyutlu düşünme, tasarlama ve yeni ürün üretme konularında gelişmesini ve aynı zamanda keyifli vakit geçirmesini sağlıyoruz. Kendiniz için eğlenceli bir hobi edinebilirsiniz.

“Kendin yap” kültürü ile dünyaya hızla yayılan maker hareketi teknoloji ile birleşerek yaygınlaşmakta. Üretime duyulan ihtiyacın artması sebebiyle ve gelecek nesilleri üretime teşvik etmek adına eğitimde uygulanması basit, gerekli, önemli ve etkili bir yöntem olan maker hareketini atölyelerimizde 3D Kalem, 3D yazıcı ve Elektronik Manyetik Kitler ile uyguluyoruz. Matafilament olarak atölyelerimizde hem çocukların hem yetişkinlerin katılımıyla STEAM  ve teknoloji ile harmanlanmış aktiviteler geliştirerek bilinçli üreticiler yetiştiriyoruz.

Eğitim, teknoloji, bilim ve robotik alanlarında pek çok ürün ve hizmetimizle okulların, Sivil Toplum Kuruluşlarının materyal, teknik servis ve eğitim desteği   ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bireysel olarak hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya ve kurumsal olarak inovasyon katmaya hazır olun… 

Öğrenmenin ve üretmenin en güzel şekli hayallerine dokunmak,hissetmek ve onu üretmekten geçiyor.

Hayal et, tasarla, üret…